istanbul giresun evden eve nakliyat

Kısa Boylu Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Kısa Boylu Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Kısa boylu kadınlar dikkat ettikleri takdirde uzun boylu mankenleri bile kıskandıracak bir tarza sahip olabilirler. Bu yazımızda sizlerle; kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli,minyon kadınlar nasıl giyinmeli,kısa boylu kadınlar nasıl elbiseler ve ayakkabılar giymeli,boyu uzun gösteren kıyafetler nelerdir gibi sorulara yanıtlar arayacağız ve kısa boylu kadınlara güzel giyinmelerini sağlayacak stil önerilerimiz olacak.

MODA - Moda ve Stil Tavsiyeleri - 2017-02-12 10:15:47 Bu içerik 9570 kez okundu.

Hem kısa boylular hem de uzun boylular için oldukça güzel kıyafet seçenekleri ve kombinler mevcut. Uzun boylu kadınlar için kombin seçimi elbette çok daha kolay. Çünkü defilelerde mankenlerin üzerinde sergilenen tüm kıyafetler ve moda önerileri neredeyse tamamen uzun boylu kadınlar için. Kısa boylu kadınlar ise bu mankenleri ve uzun boylu tarz giyinen kadınları kıskandıracak mükemmellikte stiller oluşturabilir, kendi tarzlarını yaratabilirler. Tek yapmaları gereken biraz dikkatli olmak ve doğru seçimler yapmak. Bu yazımızda kısa boylu kadınların nasıl tarz giyinebileceğini, dikkat ettikleri taktirde çevresindekileri kıskandıracak mükemmellikte kombinler oluşturabileceklerini açıklamaya çalıştık.

1. Mini Etek

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: Mini Etek

Mini etekler kısa boylu kadınların neredeyse en çok tercih ettiği seçenektir. Kısa boylu kadınların çıtı-pıtı görünmelerine ve olduklarından daha genç göünmelerine neden olduğundan kendine güvenen bakımlı kadınların her zaman bir numaralı tercihi olmuştur. Ayrıca kısa boylu kadınlarda cuk oturan bazı modeller uzun boylu kadınlarda tuhaf görünmekte ve vücutlarına oturmamaktadır. Doğru ayakkabıyla kombin edildiğinde mini etekler, mini jean etekler her zaman günü kurtaracaktır.

2. Kolsuz Boydan Elbise

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri:kolsuz elbise

Kolsuz elbiselerde tıpkı mini etekler gibi hiç bir zaman moda gündeminden düşmeyecektir. Sadece kısa boylu kadınların değil her boyda ve her bedende kadının tercihi olmaya devam eden kolsuz elbise modelleri bizim ekibin de favori tercihlerinden. 

3. V Dekolte Sveter Kısa Elbise

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: V dekolte kısa elbise

V dekolte sveter elbise mini olarak kullanıldığında kısa boylu hanımlar için kurtarıcı seçeneklerden biridir. Hem seksi, hem de uzun görünmek isteyen kısa boylu kadınlar bu tarz sveter elbiseleri tercih edebilirler. Uzun bir çizme ile kombin edildiğinde oldukça seksi bir görünüm ve klas bir tarz ortaya çıkmaktadır. Üzerine elbiseden biraz daha uzun bir treçkot veya pardesü giyilebilir. 

4. Babet

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: ayakkabı seçimi-babet

Kısa boylu kadınların uzun görüneceğim diye tuhaf ve bazen komik görünen, gereğinden fazla yüksek topuklu ayakkabılar giymelerine bizce hiç gerek yok. Düz ve şık bir babet uygun elbise ile kullanıldığında özgüveni yüksek boyuyla barışık bir görüntü vermenize yardımcı olacaktır. Her halukarda tuhaf topuklu ayakkabılarla komik duruma düşmekten daha iyidir.

5. Düz Beyaz Tişört

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: düz beyaz tişört

Güzel bir stiletto ayakkabı üzerine streç jean giyiyorsanız bu sadeliği tamamlayacak en güzel şey düz beyaz basit bir tişört olacaktır. Kısa ve şık bir ceket içine giyeceğiniz beyaz düz tişört güzel bir sokak stili seçeneği olacaktır.

6. Göbeği Açıkta Bırakan Üstler

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: göbeği açık üstler

Vav! İşte bomba bu. Fit kalmak için harcadığınız onca emeğin karşılığı bir yerde. Özgüveni yüksek ve fit kadınların vazgeçilmezi olan, göbeği açık üstler her türlü etek ve pantolon ile rahatça uyum sağlayacağından, kısa boylu kadınlar için önde gelen tercihler arasındadır. 

7. Mini Çantalar

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: mini çantalar

Eğer kısa boyluysanız elbette boyunuz kadar çantalar taşımanız sizin; annesinin kıyafetlerini denemeye çalışan küçük yaramaz kız çocuğu gibi görünmenize yol açacaktır. Bu nedenle kısa boylu hanımların her zaman mini aksesuarlar ve çantalar tercih etmesi gerekmektedir. 

8. Yüksek Bel Pantolonlar

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: yüksek bel pantolonlar

Tüm zamanların vazgeçilmezi yüksek bel modası bugün hala revaçta. Kısa boylu kadınlar içinse ayrı bir öneme sahip zira, bacak boyunu olduğundan daha uzun gösteren yüksek bel pantolonlar uygun üst ile kombinlendiği taktirde sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir.

9. Diz Üstü Çizgi Etek

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: Diz üstü çizgi etek

Kısa boylu kadınların tercih ettiği eteklerden biri de kısa çizgi eteklerdir. Apartman topuk ayakkabılarla kullanıldığında çok şık duruyor.

10. Yırtmaçlı Etekler

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri:yırtmaçlı etekler

Hem seksi hem de uzun görünmek için harika bir seçenek daha... Ancak kısa boylu kadınlar şunu unutmasın lütfen: Yırtmacın boyu ne kadar uzun olursa bacak boyunuz o kadar uzun görünecektir. Bu da yine özgüveninizle ve çevresel faktörlerle kısıtlanabilir.

11. Şık Pastel Kombinler

kısa boylu kadınlar için kıyafet önerileri: Şık pastel kombinler

İnce,uzun ve şık bir görünüm için pastel renkleri tercih edin.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER